×
  • gopr podhale - obrazek tła
|

TELEFON RATUNKOWY 985 lub 601 100 300

GRUPA PODHALAŃSKA GOPR


Kontakt

Centrum Koordynacji Ratownictwa Górskiego GOPR

Stacja Centralna

Al. 1000-lecia 1, 34-700 Rabka-Zdrój

Numer ratunkowy w górach 601 100 300 lub 985

Tel. 18 / 267 68 80
Tel./fax: 18 / 267 64 58

E-mail: 

Szef Szkolenia GP GOPR - szef.szkolenia@goprpodhale.pl

Biuro - biuro@goprpodhale.pl

Profilaktyka - profilaktyka@goprpodhale.pl

Projekty - projekty@goprpodhale.pl

Psy ratownicze GP GOPR - psy@goprpodhale.pl


Numer konta bankowego: PKO BP o/Rabka 47 1020 3466 0000 9702 0057 2818


Naczelnik Grupy Podhalańskiej GOPR


Marek Ciaś, instr. rat. górskiego
E-mail: naczelnik@goprpodhale.pl


PARTNERZY GOPR 

PARTNER GRUPY PODHALAŃSKIEJ

Wspomóż Grupę Podhalańską

W tym miejscu niebawem pojawi się możliwość szybkiego przelewu dla naszej grupy.


Fundacja GOPR

szlakibezgranic

Grupa Regionalna Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego – Grupa Podhalańska


Adres
34-700 Rabka Zdrój
al. Tysiąclecia 1

NIP: 736-10-39-808
REGON: 000706869
KRS: 0000156881

Kontakt
tel/fax: (18) 26-76-880
e-mail: biuro@goprpodhale.pl


Inspektor Ochrony Danych 
Leszek Malinowski
kom. 698 642 854
email: iod@gopr.pl




Województwo małopolskie

Gorczański Park Narodowy