×
  • gopr podhale - obrazek tła
|

TELEFON RATUNKOWY 985 lub 601 100 300

GRUPA PODHALAŃSKA GOPR


Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny II w zakresie bezpieczeństwa”

Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny II w zakresie bezpieczeństwa

Grupa Regionalna Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - Grupa Podhalańska wraz z Województwem Małopolskim i innymi Partnerami realizuje projekt Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny II w zakresie bezpieczeństwa.

Projekt finansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałania 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w regionie, typ projektu F. Rozwój usług zdrowotnych i społecznych ukierunkowanych na walkę z epidemią COVID-19.

Głównym celem realizowanego projektu jest wsparcie służb i jednostek działających na rzecz bezpieczeństwa i ratownictwa w województwie małopolskim, realizujących działania w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19. Projekt ma zapewnić odpowiednie zasoby środków ochronnych dla służb do prowadzenia działań związanych z pandemią wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2.

Efektem realizacji projektu będzie zwiększenie skuteczności reagowania podmiotów w walce z koronawirusem, jak również poprawa warunków pracy służb działających na rzecz bezpieczeństwa i ratownictwa w Małopolsce.

Wartość Projektu wynosi: 3 000 000,00 PLN i w całości finansowany jest ze środków unijnych. Grupa Regionalna Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - Grupa Podhalańska wykorzystała 80 000 PLN.

Okres realizacji projektu: 16.11.2020 r. - 28.02.2021 r.

W ramach projektu Grupa Regionalna Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - Grupa Podhalańska zakupiła: rękawiczki ochronne, maseczki ochronne, termometry, gogle ochronne, kombinezony przeciwwirusowe, żele dezynfekcyjne, płyny dezynfekcyjne, pościele medyczne, zestawy do dezynfekcji/zamgławiacze + kompresory, respiratory tlenowe, monitory parametrów życiowych, reduktory tlenowe, butle tlenowe, namiot medyczno-segregacyjny wraz nagrzewnicą i agregatem.SPONSORZY GOPR 

PARTNERZY GOPR

PARTNER GRUPY PODHALAŃSKIEJ

Wspomóż Grupę Podhalańską

W tym miejscu niebawem pojawi się możliwość szybkiego przelewu dla naszej grupy.


Fundacja GOPR

szlakibezgranic

Grupa Regionalna Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego – Grupa Podhalańska


Adres
34-700 Rabka Zdrój
al. Tysiąclecia 1

NIP: 735-00-08-678
REGON: 385877118
KRS: 836360

Kontakt
tel/fax: (18) 26-76-880
e-mail: biuro@goprpodhale.pl


Inspektor Ochrony Danych 
Leszek Malinowski
kom. 698 642 854
email: iod@gopr.pl
Województwo małopolskie

Gorczański Park Narodowy

Gorczański Park Narodowy